| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 0.1 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | φυλλωτά ξύλινα κουτιά |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Τύπος | HF-25AB/25A |
| Δυνατότητα εργασίας | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Το εύρος της τάσης λειτουργίας | 340-430V εναλλακτικός |
| Δύναμη εξόδου | 25KW |
| ρεύμα εισόδου | 25Α |
| Αλλακτική συχνότητα | 30-80khz |
| Χρονοδιάγραμμα (χρόνος θέρμανσης,χρόνος διατήρησης,χρόνος ψύξης) | 1-99S |
| Η ροή του νερού ψύξης | 0.15 Mpa 9L/Min |
| Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 βαθμοί. |
| Κύκλος εργασίας | 100% (40 βαθμοί θερμοκρασία δωματίου) |
| Βάρος | Κύρια μέρη:42Kg |
| Μέγεθος | Κύρια μέρη:640*280*550mm |