| Τύπος | DSP-120KW |
| Ισχύς λειτουργίας | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Εύρος τάσης λειτουργίας | 340-430V AC |
| Ισχύς εξόδου | 120KW |
| Ρεύμα εισόδου | 180A |
| Συχνότητα διακύμανσης | 10-40khz |
| Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης, Χρόνος ψύξης) | 1-9999S |
| Ρυθμός ροής νερού ψύξης | 0.15 Mpa 25L/Min |
| Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 βαθμοί Κελσίου |
| Κύκλος λειτουργίας | 100% (θερμοκρασία δωματίου 40 βαθμοί) |
| Βάρος | Κύρια μέρη:155Kg Μετασχηματιστής:127kg |
| Μέγεθος | Κύρια Μέρη:800*600*1000MM Μετασχηματιστής: 650*450*600MM |