| Επωνυμία Μάρκας: | OURUIDA |
| Αριθμός μοντέλου: | SF-40KW |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 3000 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Εξαγωγή ξύλινου κουτιού Συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T, L/C, D/A, MoneyGram |
| Τύπος | MF-D-40KW |
| Ισχύς Εργασίας | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Εύρος Τάσης Λειτουργίας | 340-430V AC |
| Ισχύς Εξόδου | 40KW |
| Ρεύμα Εισόδου | 60A |
| Διακυμαινόμενη Συχνότητα | 8-25kHz |
| Έλεγχος Χρονισμού | 0.1-9999S (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης, Χρόνος ψύξης) |
| Ροή Νερού Ψύξης | 0.2Mpa 9L/Min |
| Προστασία Θερμοκρασίας Νερού | 40°C |
| Κύκλος Λειτουργίας | 100% (σε θερμοκρασία δωματίου 40°C) |
| Βάρος | Κύρια μέρη: 55Kg, Μετασχηματιστής: 45kg |
| Διαστάσεις | Κύρια Μέρη: 675*325*650MM, Μετασχηματιστής: 530*300*475MM |