| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 600 |
| Τύπος | HF-15AB/15A |
| Ισχύς λειτουργίας | 220V,230V,240V 50-60hz |
| Εύρος τάσης λειτουργίας | 200-260VAC |
| Ισχύς εξόδου | 15KW |
| Ρεύμα εισόδου | 36A |
| Συχνότητα διακύμανσης | 30-100khz |
| Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης, Χρόνος ψύξης) | 1-99S |
| Ρυθμός ροής νερού ψύξης | 0.15 Mpa 7.6L/Min |
| Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 βαθμοί Κελσίου |
| Κύκλος λειτουργίας | 100% (θερμοκρασία δωματίου 40 μοίρες) |
| Βάρος | Κύρια μέρη:35Kg |
| Μέγεθος | Κύρια μέρη:640*280*550mm |