| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 1 |
Μηχανή επαγωγικής θέρμανσης υψηλής απόδοσης και υψηλής συχνότητας για σφυρηλάτηση, συγκόλληση, ανόπτηση και θερμική κατεργασία μετάλλων
Μηχανή Επαγωγικής Θέρμανσης:![]()
![]()
Πλεονέκτημα:
1 Περισσότερα από 25 χρόνια εμπειρίας, σταθερή και καλή απόδοση
2 Πιστοποίηση CE
3 Συνεργασία με CHOW TAI FOOKS, Matsushita,Foxconn, Media, Gree και ZHIGAO Air conditioner.
4 Κατάλληλο για μεγάλο εύρος, θέρμανση, σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, τήξη, συγκόλληση και ούτω καθεξής.
Κύρια χαρακτηριστικά:
1 Χρησιμοποιούνται μονάδα IGBT της Siemens και τεχνολογίες αντιστροφέα τρίτης γενιάς. Υψηλότερη αξιοπιστία και χαμηλότερο κόστος συντήρησης.
2 Κύκλος λειτουργίας 100%, επιτρέπεται συνεχής λειτουργία στη μέγιστη ισχύ εξόδου.
3 Εμφάνιση ισχύος θέρμανσης, ρεύματος θέρμανσης και συχνότητας ταλάντωσης.
4 Απλή εγκατάσταση, η εγκατάσταση μπορεί να γίνει πολύ εύκολα από μη επαγγελματία.
5 Ελαφρύ βάρος
7 Πλεονεκτήματα του μοντέλου με χρονοδιακόπτη: Η ισχύς και ο χρόνος λειτουργίας της περιόδου θέρμανσης και της περιόδου διατήρησης μπορούν να προκαθοριστούν αντίστοιχα, για να επιτευχθεί μια απλή καμπύλη θέρμανσης, αυτό το μοντέλο προτείνεται για μαζική παραγωγή για τη βελτίωση της επαναληψιμότητας.
| Τύπος | HF-25AB/25A |
| Ισχύς λειτουργίας | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Εύρος τάσης λειτουργίας | 340-430V AC |
| Ισχύς εξόδου | 25KW |
| Ρεύμα εισόδου | 25A |
| Συχνότητα διακύμανσης | 30-80khz |
| Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης, Χρόνος ψύξης) | 1-99S |
| Ρυθμός ροής νερού ψύξης | 0.15 Mpa 9L/Min |
| Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 βαθμοί Κελσίου |
| Κύκλος λειτουργίας | 100% (θερμοκρασία δωματίου 40 βαθμοί) |
| Βάρος | Κύρια μέρη: 42Kg |
| Μέγεθος | Κύρια μέρη: 640*280*550mm |