| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 1 |
 καυτές πωλήσεις εξοπλισμού επαγωγικής θέρμανσης υψηλής συχνότητας  για συγκόλληση, συγκόλληση, σφυρηλάτηση, θερμική επεξεργασία (HF-25KW)Â
Μηχανή Επαγωγικής Θέρμανσης:![]()
![]()
Πλεονέκτημα:
1 Περισσότερα από δέκα χρόνια εμπειρίας, σταθερή και καλή απόδοση
2 Πιστοποίηση CE
3 Συνεργασία με CHOW TAI FOOKS, Matsushita,Foxconn, Media, Gree a6nd ZHIGAO Air conditioner.
4 Κατάλληλο για ένα μεγάλο εύρος, θέρμανση, απόσβεση, σφυρηλάτηση, τήξη, συγκόλληση και ούτω καθεξής.
Κύρια χαρακτηριστικά:
1 Η μονάδα IGBT της Siemens και οι τεχνολογίες αντιστροφής τρίτης γενιάς έχουν χρησιμοποιηθεί. Υψηλότερη αξιοπιστία και χαμηλότερο κόστος συντήρησης.
2 100% κύκλος λειτουργίας, επιτρέπεται συνεχής λειτουργία στη μέγιστη ισχύ εξόδου.
3 Εμφάνιση ισχύος θέρμανσης, ρεύματος θέρμανσης και συχνότητας ταλάντωσης;
4Â Απλή εγκατάσταση, η εγκατάσταση μπορεί να γίνει πολύ εύκολα από μη επαγγελματία άτομο;
5Â Ελαφρύ βάρος
7 Πλεονεκτήματα του μοντέλου με χρονοδιακόπτη: Η ισχύς και ο χρόνος λειτουργίας της περιόδου θέρμανσης και της περιόδου διατήρησης μπορούν να προκαθοριστούν αντίστοιχα, για να επιτευχθεί μια απλή καμπύλη θέρμανσης, αυτό το μοντέλο προτείνεται για μαζική παραγωγή για τη βελτίωση της επαναληψιμότητας;
| Â Τύπος | HF-25AB/25A |
|  Ισχύς λειτουργίας |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Το εύρος της τάσης λειτουργίας | Â 340-430V AC |
| Â Ισχύς εξόδου | Â 25KW |
| Â Ρεύμα εισόδου | Â 25A |
| Â Ταλαντευόμενη συχνότητα | Â 30-80khz |
| Â Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης, Χρόνος ψύξης) | Â 1-99S |
| Â Η παροχή νερού ψύξης | Â 0.15 Mpa 9L/Min |
| Â Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | Â 40 βαθμοί Κελσίου |
| Â Κύκλος λειτουργίας | Â 100% (θερμοκρασία δωματίου 40 βαθμοί) |
| Â Βάρος | Â Κύρια μέρη:42Kg |
|  Μέγεθος | Κύρια μέρη:640*280*550mm  |