| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 600 |
| Τύπος | HF-15AB/15A |
| Â Εργατική δύναμη | Μία φάση 220v 50-60hz |
| Â Το εύρος της τάσης λειτουργίας | Α 180-250V εναλλακτικός |
| Δύναμη εξόδου | Α 15KW |
| Â ρεύμα εισόδου | Α 36Α |
| Â Διακυμάνσεις συχνότητας | 30-100khz |
| Χρονοδιάγραμμα (χρόνος θέρμανσης,χρόνος συγκράτησης,χρόνος ψύξης) | Â 1-99S |
| Â Η ροή του νερού ψύξης | Â 0,15 Mpa 7,6L/Min |
| Α σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 βαθμοί. |
| Â Κύκλος εργασίας | 100% (40 βαθμοί θερμοκρασία δωματίου) |
| Â Βάρος | Γενικά μέρη: 35 κιλά |
| Â Μέγεθος | Κύρια μέρη:640*280*550mm Α |