| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 1800 |
Υψηλής συχνότητας συσκευές θέρμανσης με επαγωγή HF-40KW με 2m  ευέλικτη σύνδεση και καλώδιο 5 μέτρωνΑ:![]()
Πλεονέκτημα:
1 Πάνω από 21 χρόνια εμπειρίας,σταθερή και καλή απόδοση
2 Πιστοποιημένο CE
3 Χωρίς χάλυβα με CHOW TAI FOOKSΜατσουσίτα,Foxconn,Μέσα ενημέρωσης, Greeκαι ZHIGAO κλιματιστικό.
4 Κατάλληλο για ευρύ φάσμα, θέρμανση, σβήσιμο, σφυρηλάτηση, τήξη, πώληση κ.λπ.
5Â 2 Μετασχηματιστή αναλογίες περισσότερες επιλογές συνδέουν τροχιά επαγωγής
6 Κοαξιακή σύνδεση Ευέλικτη, μπορεί να χειριστεί το ευέλικτο για να εργαστεί το εργασιακό κομμάτι που η κανονική σπείρα δεν μπορεί να το πάρει.
Μαΐουn χαρακτηριστικά:
1 Χρησιμοποιήθηκαν τεχνολογίες IGBT της Siemens και τεχνολογίες Inverting τρίτης γενιάς.
2 100% κύκλος λειτουργίας, επιτρέπεται συνεχή εργασία με μέγιστη ισχύ.
3 Παρουσίαση της ισχύος θέρμανσης και του ρεύματος θέρμανσης και της συχνότητας ταλαντώσεων·
4Η εγκατάσταση είναι απλή, η εγκατάσταση μπορεί να γίνει από μη επαγγελματία πολύ εύκολα.
Ελαφρύ βάρος
7 Πλεονεκτήματα του μοντέλου με χρονόμετρο: Η ισχύς και ο χρόνος λειτουργίας της περιόδου θέρμανσης και της περιόδου συγκράτησης μπορούν να ορίζονται εκ των προτέρων, αντιστοίχως, για να επιτευχθεί μια απλή καμπύλη θέρμανσης,Αυτό το μοντέλο προτείνεται να χρησιμοποιείται για την παραγωγή παρτίδων για τη βελτίωση της επαναληψιμότητας.;![]()
Φωτογραφίες συσκευασίας:![]()
Α![]()
![]()
![]()
Α
| Τύπος | HF-40KW |
| Â Εργατική δύναμη | Α 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Το εύρος της τάσης λειτουργίας | Α340-430V AC |
| Δύναμη εξόδου | Α 40KW |
| Â ρεύμα εισόδου | 40A |
| Â Διακυμάνσεις συχνότητας | Α 30-80khz |
| Χρονοδιάγραμμα (χρόνος θέρμανσης,χρόνος συγκράτησης,χρόνος ψύξης) | Â 1-99S |
| Â Η ροή του νερού ψύξης | Â 0,15 Mpa 9L/Min |
| Α σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 βαθμοί. |
| Â Κύκλος εργασίας | 100% (40 βαθμοί θερμοκρασία δωματίου) |
| Â Βάρος | Â Κύρια μέρη:32Kg+28KG |
| Â Μέγεθος | Βασικά μέρη: 560*230*480mm Μέρος μετασχηματιστή: 460*265*440MM Α |