|  Ισχύς λειτουργίας |  μονοφασικό 220v 50-60hz |
| Â Εύρος τάσης λειτουργίας | Â 180-250V AC |
| Â Ισχύς εξόδου | Â 15KW |
| Â Ρεύμα εισόδου | Â 13A |
| Â Ταλαντευόμενη συχνότητα | Â 30-100khz |
| Â Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης, Χρόνος ψύξης) | Â 1-99S |
| Â Ρυθμός ροής νερού ψύξης | Â 0.15 Mpa 7.6L/Min |
| Â Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | Â 40 βαθμοί Κελσίου |
| Â Κύκλος λειτουργίας | Â 100% (θερμοκρασία δωματίου 40 βαθμών) |
| Â Βάρος | Â Κύρια μέρη:35Kg |
| Â Μέγεθος | Κύρια μέρη:640*280*550mm |
| Â |
Â
|