| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 2000 |
| Τύπος | HF-25KW/40KW |
| Ισχύς Εργασίας | 3×380V(415V,440V,480V) 50-60HZ |
| Εύρος Τάσης Λειτουργίας | 340V-430V(370-480)V AC |
| Ισχύς Εξόδου | 25KW/40KW |
| Συχνότητα Ταλάντωσης | 30-80KHZ |
| Μέγιστο Ρεύμα Εισόδου | 25A/38A |
| Χρονισμός (Θέρμανση, Διατήρηση, Ψύξη) | 1-99S |
| Ρυθμός Ροής Νερού Ψύξης | 0.08-0.16 Mpa 9L/Min |
| Προστασία Θερμοκρασίας Νερού | 40ºC |
| Κύκλος Λειτουργίας | 100% (θερμοκρασία δωματίου 40°C) |
| Βάρος | 48Kg +5Kg |
| Μέγεθος | 600×230×500mm |