| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | ξύλινο κιβώτιο πτυχών |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Τύπος | HF-40AB |
|---|---|
| Ισχύς Εργασίας | 3*380v/415v/440v/480v 50-60Hz |
| Εύρος Τάσης Λειτουργίας | 340-430V AC |
| Ισχύς Εξόδου | 40KW |
| Ρεύμα Εισόδου | 40A |
| Συχνότητα Ταλάντωσης | 30-80kHz |
| Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης, Χρόνος ψύξης) | 1-99S |
| Ρυθμός Ροής Ψυκτικού Νερού | 0.15 Mpa 10L/Min |
| Σημείο Προστασίας Θερμοκρασίας Νερού | 40°C |
| Κύκλος Λειτουργίας | 100% (θερμοκρασία δωματίου 40°C) |
| Βάρος | Κύρια Μέρη: 42Kg, Μετασχηματιστής: 32kg |
| Μέγεθος | Κύρια Μέρη: 640*280*550mm, Μετασχηματιστής: 510*260*410mm |