| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 3000 |
| Â Τύπος | DSP-35KW |
|  Ισχύς λειτουργίας |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Εύρος τάσης λειτουργίας | Â 340-430V AC |
| Â Ισχύς εξόδου | Â 35KW |
| Â Ρεύμα εισόδου | Â 53A |
| Â Συχνότητα διακύμανσης | 10-25khz |
| Â Χρονισμός | Â 1-9999S |
| Στάδιο θέρμανσης | Â 8 Στάδια |
|  Διάμετρος εργασίας |  10-1500mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0-600C |
| Â Κύκλος λειτουργίας | Â 100% (θερμοκρασία δωματίου 40 βαθμών) |
| Â Βάρος | Â 50KG |
| Â Μέγεθος | 620*320*500MM |