| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 3000 |
| Τύπος | DSP-60KW |
| Ισχύς Λειτουργίας |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Εύρος τάσης λειτουργίας | Â 340-430V AC |
| Ισχύς εξόδου | Â 60KW |
| Ρεύμα εισόδου | Â 90A |
| Συχνότητα διακύμανσης | 15-35khz |
| Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης, Χρόνος ψύξης) | Â 1-9999S |
| Τμήμα Θέρμανσης | Â 8 Τμήματα |
| Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | Â 40 βαθμοί Κελσίου |
| Κύκλος λειτουργίας | Â 100% (θερμοκρασία δωματίου 40 βαθμοί) |
| Βάρος | Â 100KG |
| Μέγεθος | Â 600*800*830mm |