| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 3000 |
| Τύπος | DSP-60KW |
| Â Εργατική δύναμη | Α 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Το εύρος της τάσης λειτουργίας | Α340-430V AC |
| Δύναμη εξόδου | Δυναμικό ισχύος ≤ 60 kW |
| Â ρεύμα εισόδου | Α 90A |
| Â Διακυμάνσεις συχνότητας | 15-35khz |
| Χρονοδιάγραμμα (χρόνος θέρμανσης,χρόνος συγκράτησης,χρόνος ψύξης) | Â 1-9999S |
| Τμήμα θέρμανσης | Â 8Τμήματα |
| Α σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 βαθμοί. |
| Â Κύκλος εργασίας | 100% (40 βαθμοί θερμοκρασία δωματίου) |
| Â Βάρος | 100 κιλά |
| Â Μέγεθος | Α 600*800*830mm |