| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 5000 |
| Τύπος | UF-30KW |
| Δυνατότητα εργασίας | 3α380V(415V,440V,480V) |
| Το εύρος της τάσης λειτουργίας | 340-430v |
| Δύναμη εξόδου | 30KW |
| Στροφή θέρμανσης | 10-100A |
| Αλλακτική συχνότητα | 300-500KHZ Â Â |
| Χρονισμός (χρόνος θέρμανσης),(Χρόνος διατήρησης) | 0.1-99.9S |
| Η ροή του νερού ψύξης | > 0,2Mpa > 5L/min |
| Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 °C |
| Κύκλος εργασίας | 100% ((40 βαθμούςΑθερμοκρασία δωματίου) |
| Βάρος | 50+32kg |
| Μέγεθος | 60-35-52 εκατοστά 45-30-40 εκατοστά |