| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 1600 |
![]()
![]()
Παράμετρος
| Μοντέλο | UF-5KW |
| Τάση εισόδου | 220VAC Μονοφασικό 50-60HZ |
| Ρεύμα εισόδου | 23A |
| Ισχύς εξόδου | 5000W |
| Ελάχιστη ισχύς | >40W |
| Κυμαινόμενη συχνότητα | 300-1500Khz |
| Βάρος | Κύριο: 400 x280 x100mm |
| Μέρος: 230 x 100 x 115 mm | |
| Καθαρό βάρος | 10.8KG |
| Μέθοδος εργασίας | Σημείο Συνεχές |
| Περιβάλλον εργασίας και θερμοκρασία | Σχεδόν χωρίς σκόνη, κάτω από 40C σε εσωτερικό χώρο |
| Ψύξη | Το νερό κάτω από 40C |
 Χαρακτηριστικά:
1. Υιοθετεί τα πιο προηγμένα MOSFET, Siemens και ιδιαίτερη τεχνολογία αντιστροφής δεύτερης γενιάς.
2. Θα μπορούσε να ρυθμίσει τον χρόνο ισχύος στη διατήρηση θέρμανσης και να προωθήσει την ποιότητα και την επαναληψιμότητα της θέρμανσης, να απλοποιήσει την τεχνική λειτουργίας για τους εργαζομένους.
3. Εύκολη εγκατάσταση, μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόλις συνδεθεί με μονοφασικό (220V) τροφοδοτικό, πηνίο επαγωγής, καθώς και σωλήνα παροχής νερού και σωλήνα ανύψωσης.
4. Είναι μικρό σε μέγεθος και ελαφρύ, εύκολη λειτουργία, μπορείτε να μάθετε σε λίγα λεπτά, επίσης είναι πολύ ασφαλές. Ισχύς εξόδου κάτω από 36V, εξάλειψη υψηλής τάσης.
5. Η απόδοση θέρμανσης θα είναι πάνω από 95%, σε σύγκριση με εξοπλισμό υψηλής συχνότητας λυχνίας κενού, μπορεί να εξοικονομήσει ενέργεια κατά περίπου 70%.
6. Το πηνίο επαγωγής θα μπορούσε να αποσυναρμολογηθεί ελεύθερα και να αλλάξει πιο εύκολα. Γρήγορη ταχύτητα θέρμανσης και θα μπορούσε να μειώσει την οξείδωση και τη μετάλλαξη του τεμαχίου εργασίας.
7 Όλα τα ψηφιακά συστήματα μπροστινού πίνακα ελέγχου για το μηχάνημα, είναι πιο εύκολο να συμβαδίζουν με άλλα μηχανήματα που λειτουργούν μαζί μέσω PLC.
Â
Εφαρμογή:
Α. Συγκόλληση μεγάλων και μικρών γραναζιών πριονιού από σκληρό κράμα.
Β. Συγκόλληση και ανόπτηση σκελετών γυαλιών και εξαρτημάτων.
Γ. Συγκόλληση κοσμημάτων, ρολογιών.
Δ. Ηλεκτρική βιομηχανία (συγκόλληση κασσίτερου και αργύρου λεπτών καλωδίων, διάφορα ηλεκτρονικά στοιχεία).
Η. Βιομηχανία παιχνιδιών (σκλήρυνση ελατηρίων και λεπτών μεταλλικών φύλλων).
G. Συγκόλληση εργαλείων κοπής και σκλήρυνση για κόφτες χαρτιού και λεπίδες παπουτσιών.
Ε. Ηλεκτρομηχανική βιομηχανία (συγκόλληση αργύρου και μπράζας σε λεπτές μεταλλικές συνδέσεις, καθώς και σκλήρυνση για άξονες μικροκινητήρων).
F. Βιομηχανία υλικών σύρματος (ανόπτηση υλικών σύρματος και μεταλλικών ταινιών).
Υπηρεσία μετά την πώληση:
1. Χρόνος εγγύησης: Εντός 18 μηνών από την ημερομηνία παράδοσης, 12 μηνών από την ημερομηνία παραλαβής.
2. Εντός εγγύησης όλα τα ανταλλακτικά είναι δωρεάν για τον πελάτη, οποιοδήποτε σφάλμα προκληθεί από μη τεχνητό λόγο, οποιαδήποτε προβλήματα ποιότητας όπως σχεδιασμός,
κατασκευή ή διαδικασία συμβεί, θα παρέχουμε ανταλλακτικά μετά τον εντοπισμό των σφαλμάτων.
3. Εάν προκύψουν μεγάλα προβλήματα ποιότητας εκτός της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε συντήρηση
τεχνικό για να παρέχει υπηρεσία επίσκεψης μετά από έλεγχο με τον πελάτη και θα χρεώσουμε με ευνοϊκή τιμή.
5. Θα παρέχουμε εφ' όρου ζωής τιμή κόστους στον αγοραστή με τα υλικά και τα ανταλλακτικά που χρησιμοποιούνται στη λειτουργία του συστήματος, συντήρηση εξοπλισμού.
6. Τα παραπάνω είναι μόνο βασικές απαιτήσεις υπηρεσιών μετά την πώληση, θα κάνουμε περισσότερες υποσχέσεις σχετικά με τη διασφάλιση ποιότητας και την εγγύηση λειτουργίας.
 ![]()
![]()
![]()