| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 10000 |
| Τύπος | UF-200KW |
| Ισχύς εργασίας | 3Ã380V(415V,440V,480V) |
| Εύρος τάσης λειτουργίας | 340-430v |
| Ισχύς εξόδου | 200KW |
| Ρεύμα θέρμανσης | 23-330A |
| Κυμαινόμενη συχνότητα Â | 50-150KHZ Â Â |
| Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης ) | 0.1-99.9S |
| Ρυθμός ροής ψυκτικού νερού Â | >0.2Mpa >5L/min |
| Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού  | 40ºC |
| Κύκλος λειτουργίας | 100%(40βαθμός θερμοκρασία δωματίου) |
| Βάρος | 160+100kg |
| Μέγεθος | 95Ã53Ã1000 εκ 65Ã34Ã50 εκ |