| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 1000 |
| Τάση εισόδου | AC220VÂ 50HZ |
| Ρεύμα εισόδου | 23A |
| Ισχύς εξόδου | 5000W |
| Ελάχιστη ισχύς | >40W |
| Συχνότητα διακύμανσης | 1.5MHZ |
| Βάρος | Κύριο:430 x280 x90mm |
| Τμήμα:230 x 100 x 115 mm | |
| Καθαρό βάρος | 10.8KG |
| Μέθοδος εργασίας | Συνεχής |
| Περιβάλλον εργασίας και θερμοκρασία | Σχεδόν χωρίς σκόνη, κάτω από 40C σε εσωτερικό χώρο |
| Ψύξη | Το νερό κάτω από 40C |
| Συνθήκες εργασίας | Δεν μπορεί να ρυθμιστεί η ισχύς εξόδου |