| Τύπος | UF-20KW |
| Ισχύς εργασίας | 3Ã380V(415V,440V,480V) |
| Εύρος τάσης λειτουργίας | 340-430v |
| Ισχύς εξόδου | 20KW |
| Ρεύμα θέρμανσης | 5-45A |
| Κυμαινόμενη συχνότητα Â | 100-300KHZ Â Â |
| Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης ) | 0.1-99.9S |
| Ρυθμός ροής νερού ψύξης Â | >0.2Mpa >5L/min |
| Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού  | 40ºC |
| Κύκλος λειτουργίας | 100% (40 βαθμοί θερμοκρασία δωματίου) |
| Βάρος | 38+32kg |
| Μέγεθος | 52Ã26Ã45 cm 45Ã30Ã40 cm |