| Τεχνική ένταση | AC220VÂ 50HZ |
| ρεύμα εισόδου | 23Α |
| Δύναμη εξόδου | 5000W |
| Δύναμη ελάχιστη | > 40W |
| Αλλακτική συχνότητα | 1.5 MHz |
| Βάρος | Κύρια: 430 x 280 x 90mm |
| Μέρος:230 x 100 x 115 mm | |
| Καθαρό βάρος | 100,8 κιλά. |
| Μέθοδος εργασίας | Συνεχίστε. |
| Περιβάλλον εργασίας και θερμοκρασία | Σχεδόν δεν έχει σκόνη, χαμηλότερη από 40C στην πόρτα |
| Ψύξη | Το νερό κάτω από 40 βαθμούς Κελσίου |
| Προϋποθέσεις εργασίας | Δεν μπορεί να ρυθμιστεί η ισχύς εξόδου |