| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 5000 |
| Τύπος | SF-100KW |
| Â Εργατική δύναμη | Α 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Το εύρος της τάσης λειτουργίας | Α340-430V AC |
| Δύναμη εξόδου | Α 100KW |
| Â ρεύμα εισόδου | 150A |
| Â Διακυμάνσεις συχνότητας | 10-40khz |
| Χρονοδιάγραμμα (χρόνος θέρμανσης,χρόνος συγκράτησης,χρόνος ψύξης) | Â 1-99S |
| Â Η ροή του νερού ψύξης | Â 0,15 Mpa 25L/Min |
| Α σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 βαθμοί. |
| Â Κύκλος εργασίας | 100% (40 βαθμοί θερμοκρασία δωματίου) |
|  Βάρος | Κύρια εξαρτήματα:198Kg  Μετασχηματιστής:155kg |
| Â Μέγεθος | Βασικά μέρη: 850*600*950MM Μετασχηματιστής: 650*450*600MM |