Γεννήτρια θέρμανσης με επαγωγή θερμής πώλησης για πλάκες χάλυβα (DSP-160KW)
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 1
τιμή: 9500
Λεπτομέρειες
Πιστοποίηση:
CE, ISO, RoHS
Μοντέλο ΑΡΙΘ.:
Dsp-160KW
Τύπος:
Μηχανή Επαγωγικής Θέρμανσης
Δομή:
Οριζόντιος τύπος
Μάρκα:
Ουρουίδα
Εφαρμογή:
Θέρμανση, Σβήσιμο, Σφυρηλάτηση, Τήξη, Συγκόλληση
Εξουσία:
160 kw
Συχνότητα:
10-40kHz
Δύναμη εργασίας:
3*380V/415V/440V/480V 50-60Hz
Το εύρος της τάσης λειτουργίας:
340-430V AC
ρεύμα εισόδου:
240A
Συγχρονισμός (ο χρόνος θερμότητας, διατηρεί το χρόνο, το δροσερό χρόνο):
Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού:
100% (θερμοκρασία δωματίου 40degree)
Μέγεθος:
Κύρια μέρη: 600*740*140mm Μετασχηματιστής: 790*450*670m
Μπροστινό πλαίσιο:
Οθόνη αφής
Σύστημα συναγερμών νερού:
Αισθητήρας και μετρητής πίεσης νερού
Συναγερμός νερού:
Αισθητήρας και μετρητής θερμοκρασίας νερού
Πακέτο μεταφοράς:
ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ
Προσδιορισμός:
CE, SGS, ISO
Εμπορικό σήμα:
ORD
Προέλευση:
Κίνα
Κωδικός HS:
Παραγωγική ικανότητα:
10.000 σετ
Επισημαίνω:
θερμαντήρας επαγωγής από χαλύβδινη πλάκα
Βιομηχανική μηχανή θέρμανσης DSP
Περιγραφή Προϊόντος
Γεννήτρια θέρμανσης με επαγωγή θερμής πώλησης για πλάκες χάλυβα (DSP-160KW) 0
7) Φιλική διεπαφή ανθρώπου-μηχανής:
8). Διεπαφή απομόνωσης υλικού:
9). Διεπαφή απομακρυσμένης επικοινωνίας:
Σταματήστε αμέσως τον εξοπλισμό για να επιτύχετε μέτρα προστασίας.
Τεχνικές Παράμετροι: DSP-160KW
 Τύπος DSP-160KW
 Ρεύμα εισόδου  240A
 Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης, Χρόνος ψύξης)  1-9999S
Â Η παροχή νερού ψύξης  0.15 Mpa 25L/Min
 Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού  40 βαθμοί Κελσίου
 Κύκλος λειτουργίας  100% (θερμοκρασία δωματίου 40 βαθμών)
 Βάρος  Κύρια μέρη:198Kg    Μετασχηματιστής:155kg
 Μέγεθος Κύρια Μέρη:740*600*1400MM
Μετασχηματιστής: 790*450*670MM