| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 5200 |
Μηχανή θέρμανσης με επαγωγή ήχου 8-25Khz 100KW Θέρμανση με επαγωγή για σφυρηλάτηση, αναψύκωση![]()
Α
Βασικά χαρακτηριστικά:
1Χρησιμοποιήθηκαν τεχνολογίες Infineon και Inverting τρίτης γενιάς, υψηλότερη αξιοπιστία και χαμηλότερο κόστος συντήρησης.
2. 100% κύκλος λειτουργίας, επιτρέπεται συνεχή εργασία με μέγιστη ισχύ.
3Η εγκατάσταση μπορεί να γίνει από μη επαγγελματία πολύ εύκολα.
4. Διπλή ψηφιακή οθόνη οθόνης, καλύτερα να γνωρίζουν την απόδοση εργασίας του μηχανήματος!
5- Εξοικονόμηση ενέργειας έως και 20-30% σε σύγκριση με τη μηχανή SCR.
6- Τεχνολογία Διόρθωσης Διοδίων.98.
7. Η τεχνολογία Soft Switch και το τέλειο σύστημα προστασίας ((Πάνω από θερμότητα, πάνω από ρεύμα, κάτω από τάση, πάνω από τάση, αποτυχία φάσης, έλλειψη νερού) ενισχύουν την καλή αξιοπιστία.
Α
 Παράμετρος
| Τύπος | SF-Y-100KW |
| Δυνατότητα εργασίας | 380V/415V/440V/480V*3Φάση 50-60HZ |
| Δραστηριακή τάση | 380-460VAC |
| Δύναμη εξόδου | 100KW |
| ρεύμα εισόδου | 150A |
| Συχνότητα εργασίας | 8-25KHZ |
| Η ροή του νερού ψύξης | > 0,1Mpa 14L/Min |
| Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 50 °C |
| Κύκλος εργασίας | 100% (40 βαθμοί θερμοκρασία δωματίου) |
| Βάρος |
Κύρια μέρη:135KGS Μέρη μετασχηματιστή: 98KGS |
| Μέγεθος |
Κεντρικό μέρος: 830*500x1100 mm Μετασχηματιστής :640x360x590 mm |
Α
Εφαρμογή:
Επεξεργασία με φθορά (επεξεργασία και διαμόρφωση):
1- Επεξεργασία διαφόρων προϊόντων από ανοξείδωτο χάλυβα, όπως λεκάνη από ανοξείδωτο χάλυβα, κασσίτερα από ανοξείδωτο χάλυβα, κασσίτερες από ανοξείδωτο χάλυβα, κασσίτερες από ανοξείδωτο χάλυβα, κασσίτερες από ανοξείδωτο χάλυβα.
2. Επεξεργασία διάφορων άλλων μεταλλικών εργαστηρίων, όπως κεφαλές μπάλας γκολφ, σχοινί, λαβές από χαλκό, κορδόνια από χαλκό, λαβή μαχαιριού, λεπίδα, κατσαρόλα από αλουμίνιο, κουβά από αλουμίνιο,Ραδιενεργός αλουμινίου και διάφορα προϊόντα αλουμινίου.
Θέρμανση (θερμός σφυρηλατημός, θερμός σχηματισμός και τήξη):
1 Η σφυρηλασία σε θερμότητα έχει ως στόχο να κατασκευάσει τα εργασιακά κομμάτια μιας συγκεκριμένης θερμοκρασίας (διαφορετικά υλικά απαιτούν διαφορετικές θερμοκρασίες) σε άλλα σχήματα με σφυρηλατητή με τη βοήθεια τρυπαντήρα,μηχανή σφυρηλασίας ή άλλο εξοπλισμό, για παράδειγμα, θερμή ακρόασση θήκης ρολογιού, πλέγμα ρολογιού, λαβή, εξαρτήματα καλούπιων, σκεύη κουζίνας και τραπεζιού, αντικείμενα τέχνης, τυποποιημένο μέρος, στερεό, κατασκευασμένο μηχανικό μέρος, μπρούντζινη κλειδαριά, νίβτο,από χάλυβα.
Α
2Η θερμή ένωση αναφέρεται στη σύνδεση διαφορετικών μετάλλων ή μετάλλων με μη μέταλλα μέσω της θέρμανσης με βάση την αρχή της θερμής επέκτασης ή της θερμής τήξης, για παράδειγμα,ενσωματωμένη συγκόλληση χαλκού πυρήνα του ψυγείου υπολογιστή με φύλλο αλουμινίου και δίκτυο ομιλητή, σύνθεση από χάλυβα και πλαστικό σωλήνα, σφράγιση χαρτιού αλουμινίου (φλούδα οδοντόκρεμας), ρότορα κινητήρα και σφράγιση σωληνοειδούς ηλεκτρικού θερμαντικού στοιχείου.
Α
3Η τήξη αποσκοπεί κυρίως στο να λιώσει το μέταλλο σε υγρό χρησιμοποιώντας την υψηλή θερμοκρασία, η οποία εφαρμόζεται κυρίως στη τήξη του σιδήρου, του χάλυβα, του χαλκού, του αλουμινίου, του ψευδαργύρου καθώς και διάφορων ευγενών μετάλλων.
Α
Πλεονέκτημα
1Χρησιμοποιώντας την τρίτη γενιά Infineon IGBT.
2. DELIXI Αεροδιακόπτης
3Όλες οι βίδες στο μηχάνημά μας είναι από ανοξείδωτο χάλυβα.
4Γέφυρα φάσης (Γερμανία IXYS)
5.Δείκτης θερμοκρασίας και πίεσης νερού στο μηχάνημα, διπλή προστασία του μηχανήματος.
Α
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Α
Α