| Τύπος | MF-80KW |
| Â Εργατική δύναμη | Α 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Το εύρος της τάσης λειτουργίας | Α340-430V AC |
| Δύναμη εξόδου | Â 80KW |
| Â ρεύμα εισόδου | Α 120A |
| Â Διακυμάνσεις συχνότητας | 5-25khz |
| Χρονοδιάγραμμα (χρόνος θέρμανσης,χρόνος συγκράτησης,χρόνος ψύξης) | Â 1-99S |
| Â Η ροή του νερού ψύξης |  0,15 MPa 18L/Min |
| Α σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 βαθμοί. |
| Â Κύκλος εργασίας | 100% (40 βαθμοί θερμοκρασία δωματίου) |
| Â Βάρος | Τα κύρια μέρη: 85Kg Α μετασχηματιστής: 75kg |
| Â Μέγεθος | Κύρια μέρη: 700*400*820MM Μετασχηματιστής: 600*320*500MM |