| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 2000 |
| Â Τύπος | SF-40KW |
|  Ισχύς εργασίας |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Εύρος τάσης λειτουργίας | Â 340-430V AC |
| Â Ισχύς εξόδου | Â 40KW |
| Â Ρεύμα εισόδου | Â 60A |
| Â Συχνότητα διακύμανσης | Â 20-50khz |
| Â Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης, Χρόνος ψύξης) | Â 1-99S |
| Â Ρυθμός ροής νερού ψύξης | Â 0.15 Mpa 18L/Min |
| Â Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | Â 40 βαθμοί Κελσίου |
| Â Κύκλος λειτουργίας | Â 100% (θερμοκρασία δωματίου 40 βαθμών) |
|  Βάρος |  Κύρια μέρη:53Kg   Μετασχηματιστής:51kg |
| Â Μέγεθος | Κύρια μέρη:600*350*600MM Μετασχηματιστής: 550*300*500MM |