| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 2000 |
| Τύπος | SF-40KW |
| Â Εργατική δύναμη | Α 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Το εύρος της τάσης λειτουργίας | Α340-430V AC |
| Δύναμη εξόδου | Α 40KW |
| Â ρεύμα εισόδου | 60A |
| Â Διακυμάνσεις συχνότητας | 20 - 50 kHz |
| Χρονοδιάγραμμα (χρόνος θέρμανσης,χρόνος συγκράτησης,χρόνος ψύξης) | Â 1-99S |
| Â Η ροή του νερού ψύξης | Â 0,15 Mpa 18L/Min |
| Α σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 βαθμοί. |
| Â Κύκλος εργασίας | 100% (40 βαθμοί θερμοκρασία δωματίου) |
| Â Βάρος | Κύρια εξαρτήματα: 53 κιλά: Μετασχηματιστής: 51 κιλά |
| Â Μέγεθος | Βασικά μέρη: 600*350*600MM Μετασχηματιστής: 550*300*500MM |