| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 3000 |
| Τύπος | SF-60KW |
| Â Εργατική δύναμη | Α 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â εύρος ισχύος εργασίας | Α340-430V AC |
| Δύναμη εξόδου | Δυναμικό ισχύος ≤ 60 kW |
| Â ρεύμα εισόδου | Α 90A |
| Â Διακυμάνσεις συχνότητας | 20 - 50 kHz |
| Χρονοδιάγραμμα (χρόνος θέρμανσης,χρόνος συγκράτησης,χρόνος ψύξης) | Â 1-99S |
| Â Η ροή του νερού ψύξης | Â 0,15 Mpa 18L/Min |
| Α σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 βαθμοί. |
| Â Κύκλος εργασίας | 100% (40 βαθμοί θερμοκρασία δωματίου) |
| Â Βάρος | Κύρια εξαρτήματα: 89 κιλά Τρανσφόρμερ: 68 κιλά |
| Â Μέγεθος | Βασικά μέρη: 800*600*800MM Μετασχηματιστής: 650*450*600MM |