| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| τιμή: | 2000 |
| Τύπος | SF-40KW |
| Δυνατότητα εργασίας | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Το εύρος της τάσης λειτουργίας | 340-430V εναλλακτικός |
| Δύναμη εξόδου | 40KW |
| ρεύμα εισόδου | 60A |
| Αλλακτική συχνότητα | 20-50 kHz |
| Χρονοδιάγραμμα (χρόνος θέρμανσης,χρόνος διατήρησης,χρόνος ψύξης) | 1-99S |
| Η ροή του νερού ψύξης | 0.15 Mpa 18L/Min |
| Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 βαθμοί. |
| Κύκλος εργασίας | 100% (40 βαθμοί θερμοκρασία δωματίου) |
| Βάρος | Κύρια εξαρτήματα: 53kg Μετασχηματιστής: 51kg |
| Μέγεθος | Βασικά μέρη: 600*350*600MM Μετασχηματιστής: 550*300*500MM |