| Τύπος | SF-200KW |
| Â Εργατική δύναμη | Α 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Το εύρος της τάσης λειτουργίας | Α340-430V AC |
| Δύναμη εξόδου | Α 200KW |
| Â ρεύμα εισόδου | Α 300A |
| Â Διακυμάνσεις συχνότητας | 15-50 χζ |
| Χρονοδιάγραμμα (χρόνος θέρμανσης,χρόνος συγκράτησης,χρόνος ψύξης) | Â 1-99S |
| Â Η ροή του νερού ψύξης | Â 0,15 Mpa 25L/Min |
| Α σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | 40 βαθμοί. |
| Â Κύκλος εργασίας | 100% (40 βαθμοί θερμοκρασία δωματίου) |
| Â Βάρος | Κύρια εξαρτήματα: 208Kg Τρανσφορμέρ: 155kg |
| Â Μέγεθος | Κύρια μέρη: 700*800*1250MM Μετασχηματιστής: 520*450*600MM |
Υπηρεσία κατά την πώληση:
1Η κατασκευή της μηχανής γίνεται αυστηρά σύμφωνα με τα σχετικά τεχνικά πρότυπα.
2.Αναλάβετε δοκιμή λειτουργίας, σύμφωνα με τους σχετικούς κανονισμούς δοκιμής λειτουργίας εξοπλισμού.
3Ελέγξτε αυστηρά το μηχάνημα πριν την παράδοση.
4- Παροχή στην ώρα της.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
1Χρόνος εγγύησης: Εντός 18 μηνών από την ημερομηνία παράδοσης, 12 μηνών από την ημερομηνία παραλαβής.
2Μέσα στην εγγύηση όλα τα εξαρτήματα είναι δωρεάν για τον πελάτη, οποιοδήποτε ελάττωμα που προκαλείται από μη τεχνητό λόγο, οποιαδήποτε προβλήματα ποιότητας όπως σχεδιασμός, κατασκευή ή διαδικασία,Θα σας παρέχουμε ανταλλακτικά μετά τον εντοπισμό των ελαττωμάτων..
3.Αν οποιοδήποτε μεγάλο πρόβλημα ποιότητας εμφανίζεται έξω από την περίοδο εγγύησης, θα στείλουμε συντήρηση
Τεχνικός να παρέχει επισκέπτη υπηρεσία μετά από έλεγχο με τον πελάτη και να χρεώσει για μια ευνοϊκή τιμή.
5Θα παρέχουμε μια ζωή τιμή κόστους στον αγοραστή με τα υλικά και ανταλλακτικά που χρησιμοποιούνται στη λειτουργία του συστήματος, συντήρηση εξοπλισμού.
6Τα παραπάνω είναι μόνο βασικές απαιτήσεις υπηρεσίας μετά την πώληση, θα κάνουμε περισσότερες υποσχέσεις σχετικά με την εξασφάλιση της ποιότητας και την εγγύηση λειτουργίας.