| Â Τύπος | SF-300KW |
|  Ισχύς λειτουργίας |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Εύρος τάσης λειτουργίας | Â 340-430V AC |
| Â Ισχύς εξόδου | Â 300KW |
| Â Ρεύμα εισόδου | Â 450A |
| Â Συχνότητα ταλάντωσης | Â 20-50khz |
| Â Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης, Χρόνος ψύξης) | Â 1-99S |
| Â Ρυθμός ροής νερού ψύξης | Â 0.15 Mpa 25L/Min |
| Â Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | Â 40 βαθμοί Κελσίου |
| Â Κύκλος λειτουργίας | Â 100% (θερμοκρασία δωματίου 40 βαθμοί) |
|  Βάρος |  Κύρια μέρη:208Kg   Μετασχηματιστής:155kg |
| Â Μέγεθος | Κύρια Μέρη:700*800*1250MM Μετασχηματιστής: 520*450*600MM |
Υπηρεσία κατά την πώληση:
1. Κατασκευάζουμε αυστηρά το μηχάνημα, σύμφωνα με τα σχετικά τεχνικά πρότυπα.
2. Πραγματοποιούμε δοκιμαστική λειτουργία, σύμφωνα με τους σχετικούς κανονισμούς δοκιμών εξοπλισμού.
3. Ελέγχουμε αυστηρά το μηχάνημα, πριν από την παράδοση.
4. Παράδοση στην ώρα της.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
1. Χρόνος εγγύησης: Εντός 18 μηνών από την ημερομηνία παράδοσης, 12 μήνες από την ημερομηνία παραλαβής.
2. Εντός εγγύησης όλα τα ανταλλακτικά είναι δωρεάν για τον πελάτη, οποιαδήποτε βλάβη προκληθεί από μη τεχνητό λόγο, οποιαδήποτε προβλήματα ποιότητας όπως σχεδιασμός, κατασκευή ή διαδικασία συμβεί, θα παρέχουμε ανταλλακτικά μετά τον εντοπισμό των βλαβών.
3. Εάν προκύψουν μεγάλα προβλήματα ποιότητας εκτός της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε τεχνικό συντήρησης για να παρέχει υπηρεσία επίσκεψης μετά από συνεννόηση με τον πελάτη και θα χρεώσουμε με ευνοϊκή τιμή.
 τεχνικός για να παρέχει υπηρεσία επίσκεψης μετά από έλεγχο με τον πελάτη και να χρεώσει με ευνοϊκή τιμή.Â
5. Θα παρέχουμε τιμή κόστους ζωής στον αγοραστή με τα υλικά και τα ανταλλακτικά που χρησιμοποιούνται στη λειτουργία του συστήματος, συντήρηση εξοπλισμού.
6. Τα παραπάνω είναι μόνο βασικές απαιτήσεις υπηρεσίας μετά την πώληση, θα κάνουμε περισσότερες υποσχέσεις σχετικά με τη διασφάλιση ποιότητας και την εγγύηση λειτουργίας.