| Τύπος | SF-25AB |
| Ισχύς Εργασίας | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Εύρος τάσης λειτουργίας | 340-430V AC |
| Ισχύς εξόδου | 25KW |
| Ρεύμα εισόδου | 40A |
| Συχνότητα ταλάντωσης | 20-50khz |
| Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης, Χρόνος ψύξης) | 1-99S 40cen Κύρια μέρη:48Kg Μετασχηματιστής |
| Η παροχή νερού ψύξης | 0.15 Mpa 18L/Min |
| Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | r:42kg βαθμοί |
| Κύκλος λειτουργίας | 100% (θερμοκρασία δωματίου 40 βαθμοί) |
| Βάρος | |
| Κύρια Μέρη:600*350*600MM Μετασχηματιστής: 550*300*500MM |