| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Â Τύπος | SF-160AB |
|  Ισχύς λειτουργίας |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Εύρος τάσης λειτουργίας | Â 340-430V AC |
| Â Ισχύς εξόδου | Â 160KW |
| Â Ρεύμα εισόδου | Â 240A |
| Â Ταλαντευόμενη συχνότητα | Â 30-50khz |
| Â Χρονισμός (Χρόνος θέρμανσης, Χρόνος διατήρησης, Χρόνος ψύξης) | Â 1-99S |
| Â Ρυθμός ροής νερού ψύξης | Â 0.15 Mpa 25L/Min |
| Â Σημείο προστασίας θερμοκρασίας νερού | Â 40 βαθμοί Κελσίου |
| Â Κύκλος λειτουργίας | Â 100% (θερμοκρασία δωματίου 40 βαθμών) |
|  Βάρος |  Κύρια μέρη:198Kg   Μετασχηματιστής:155kg |
Παρέχουμε ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες για τους επαγωγικούς φούρνους τήξης μας.
Προσφέρουμε ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών, όπως:
Â
Η έμπειρη ομάδα μηχανικών και τεχνικών μας είναι διαθέσιμη για να παρέχει εξειδικευμένες συμβουλές και βοήθεια όταν τη χρειάζεστε. Παρέχουμε επίσης επείγουσα εξυπηρέτηση για απρόβλεπτα προβλήματα.
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την τεχνική υποστήριξη και τις υπηρεσίες μας για επαγωγικούς φούρνους τήξης, επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα.
Â